سنگ ماه تولد شما چیست و چه چیزی درباره شخصیت شما میگوید؟

0
1381
Loading...


سنگ ماه تولد شما چیست و چه چیزی درباره شخصیت شما میگوید؟

 

محققان بر این باورند که بعضی از سنگ ها که به ماه تولد شما اختصاص دارد، می تواند دارای کیفیت کاملی باشد که بر سرنوشت شما تأثیر می گذارد ،اگر شما هم کنجکاو هستید که سنگ ماه تولد خود را بشناسید و یا می خواهید درباره سنگهای تولد و معانی و کاربرد آنها را در زندگی تان را بدانید حتما ادامه مطلب را بخوانید! 

 

فرودین: الماس

با کمال تعجب ، الماس نمادی از عشق جاودانه است ، زمانی تصور می شد که شجاعت به بار می آورد. در زبان سانسکریت ، الماس   نامیده می شود که به معنای رعد و برق است. در اساطیر هندو ، پادشاه خدایان بود. الماس نماد پاکی ، بی گناهی ، ابدیت و شجاعت است. در زمان های قدیم اعتقاد بر این بود که الماس اشک های خدایان است. زیبایی و درخشش یک الماس بی نظیر است و سنگ های زاد و ولد معنی برای الماس عشق ، قدرت و عاشقانه جاودانه و واقعی است.

شفا و موارد استفاده: الماس تقویت کننده انرژی است. این سنگی است که تصور می شود هرگز به شارژ مجدد نیاز ندارد. این نیرو و استقامت را برای همه انرژی ها به ارمغان می آورد و قدرت سایر کریستال ها را تقویت می کند. با این حال ، مراقب باشید ، زیرا این بدان معنی است که باعث افزایش انرژی منفی و همچنین مثبت می شود! برای جلوگیری از استرس الکترومغناطیسی و محافظت در برابر انتشار تلفن های همراه بسیار مناسب است ، زیرا همه سیستم های بدن را تمیز و سم زدایی می کند ، سوخت و ساز بدن را مجدداً تقویت می کند و استقامت ، استحکام و درمان آلرژی و شرایط مزمن را ایجاد می کند. همچنین به گلوکوم کمک کرده و بینایی را پاکسازی می کند. الماس به طور موثری سرگیجه و سرگیجه را درمان می کند و به نفع مغز است.

Loading...

اردیبهشت: زمرد

زمرد یکی از سنگهای مورد علاقه کلئوپاترا بود. مدتهاست که با باروری ، تولد دوباره و عشق همراه بوده است. رومیان باستان تا آنجا پیش رفتند که این سنگ را به زهره ، الهه عشق و زیبایی اختصاص دادند. امروز تصور می شود زمرد نشانه خرد ، رشد و شکیبایی است.

شفا و موارد استفاده: زمردها اختلالات قلب ، ریه ها ، ستون فقرات و عضلات را درمان می کنند. تصور می شود که آنها در بهبودی پس از بیماری عفونی ، کمک به سینوس ها و تسکین چشم ها و بهبود بینایی می شوند. آنها اثر سم زدایی بر کبد دارند و دیابت و روماتیسم را کاهش می دهند.

خرداد: مروارید

مرواریدها عفت ، فروتنی و روابط پایدار ازدواج را نشان می دهند. آنها مدتهاست که نمادی از پاکی هستند. یونانیان باستان معتقد بودند که مرواریدها اشکهای شاداب آفرودیت ، الهه عشق است. مروارید برای آرام کردن ذهن بی قرار و مهار خشم پوشیده می شود. اعتقاد بر این است که افرادی که مروارید می پوشند می توانند در کار خلاقانه موفق باشند و همچنین با یک زندگی متاهل موفق همراه است.

شفابخش و موارد استفاده: مروارید برای معالجه اختلالات گوارشی و اندامهای نرم بدن و همچنین بهبود پوست نگهداری می شود. آنها شرایط نفخ و شکم را تسکین می دهند. مروارید همچنین باعث افزایش باروری و سهولت زایمان می شود.

تیر: یاقوت

یاقوتهای قرمز نشانه هارمونی و صلح است. زیبایی آنها از قدرت و نجیب بودن شخصیت سخن می گوید. به طور سنتی ، یاقوت توسط هندوستان باستان به عنوان “پادشاه سنگهای قیمتی” در نظر گرفته شده بود. اعتقاد بر این بود که از پوشیدگان خود در برابر شر محافظت می کند. رنگ سرخ یاقوت نشانگر عشق و علاقه است. یاقوت با هارمونی ، محافظت ، اشتیاق ، قناعت ، موفقیت ، صداقت و قدرت همراه است.

شفابخشی و موارد استفاده: یاقوت باعث حذف انرژی های منفی از مسیر شما می شود. این فرسودگی و بی حالی را برطرف می کند و قدرت و قدرت را به وجود می آورد. همچنین یاقوت بدن ، خون و سیستم لنفاوی را سم زدایی می کند. این بیماری تب ، بیماری عفونی و جریان خون محدود را درمان می کند. یاقوت علاوه بر این ، آدرنال ها ، کلیه ها ، اندام های تولید مثل و طحال را تحریک می کند.

مرداد: پریدوت

پریدوت نماد قدرت است. گاهی اوقات به دلیل رنگ سبز روشن آن ، زمرد عصر است. زمانی اعتقاد بر این بود که بلورهای پریدوت سبز که در خاکسترهای آتشفشانی یافت می شود اشک الهه آتشفشان ، پله است. اگر گفته می شود اگر می پوشید یا حمل می کنید ، می توانید با موفقیت از شر ، مسحور و افسردگی خودداری کنید.

شفابخشی و موارد استفاده: تصور می شود پیریدوت ، بی حالی ، بی حالی و فرسودگی را از بین می برد. این سیستم ایمنی ، متابولیسم را تقویت می کند و برای پوست مفید است. این بیماری به اختلالات قلب ، تیموس ، ریه ها ، کیسه صفرا ، طحال و روده کمک می کند و زخم ها را درمان می کند.

شهریور: یاقوت کبود

زمانی تصور می شد که یاقوت کبود از شر و مسمومیت محافظت کند. اعتقاد بر این بود که اگر مار در یک کشتی ساخته شده از یاقوت کبود قرار گیرد ، مار سمی خواهد مرد. یاقوت کبود به طور سنتی سنگ مورد علاقه کاهنان و پادشاهان ، نماد پاکی و خرد است. آنها نماد عزت ، وفاداری ، آرامش ، ایمان ، پاکی و خرد هستند.

شفا و موارد استفاده: یاقوت کبود درمان اختلالات خونی ، مبارزه با خونریزی بیش از حد و تقویت دیواره رگها است. آنها برای اختلالات سلولی مورد استفاده قرار می گیرند ، غدد را تنظیم می کنند و سیستم های بدن بیش فعال را آرام می کنند.

مهر: اوپال

عقیق نماد وفاداری و اعتماد به نفس است. این کلمه از لاتین اپالوس به معنای “جواهر گرانبها” گرفته شده است. گردنبندهایی با اپالهای موجود در آنها برای دفع شر و محافظت از بینایی پوشیده شده است. اپال همچنین نشان دهنده امید ، خلاقیت و بی گناهی است.

 حافظه را تقویت می کند و همچنین میل به زندگی را افزایش می دهد. آنها عفونت ها و تب ها را درمان می کنند ، خون و کلیه ها را تمیز می کنند و انسولین را تنظیم می کنند. این سنگ زایمان را سهولت می بخشد و PMS را کاهش می دهد.

آبان: توپاز

توپاز نمادی از عشق و محبت است. اعتقاد بر این است که به پوشنده قدرت و عقل بیشتری می بخشد. سنگهای توپاز زرد با قدرت و بهبودی برای بدن و ذهن همراه است. آنها از مسافران محافظت می کنند و از سلامت روانی خوبی پشتیبانی می کنند.

توپاز همچنین با خرد ، قدرت ، شجاعت و آرامش در ارتباط است. باعث تسکین دردهای جسمی ، آرامش و آرامش احساسات می شود.  همچنین موجب بخشش است و احساسات منفی را دلسرد می کند.

شفابخشی و موارد استفاده:  به هضم غذا کمک می کند و با اختلالات خوردن مانند بی اشتهایی و بولیمی مبارزه می کند. این اعصاب را تقویت می کند و متابولیسم را تحریک می کند.

آذر: فیروزه ای

فیروزه به طور سنتی به عنوان یک جذابیت عشق در نظر گرفته شده است. همچنین سمبل خوشبختی و موفقیت است و اعتقاد بر این است که ذهن را آرام می کند و از پوشنده آن در برابر آسیب محافظت می کند.

تصور می شود که به ویژه حلقه های فیروزه ای ارواح شیطانی را از خود دور می کنند و به همین دلیل ، سنگ های فیروزه ای نشان دهنده زندگی شاد و پر از ثروت خوب است.

شفابخشی و موارد استفاده: سنگهای فیروزه ای در جذب مواد مغذی کمک می کنند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند ، باعث احیاء بافت و تحریک کل بدن می شوند. این ماده حاوی اثرات ضد التهابی و سم زدایی بوده و گرفتگی و درد را کاهش می دهد. فیروزه ریه ها را تمیز می کند ، گلو درد را تسکین می بخشد و چشم ها را از جمله آب مروارید بهبود می بخشد. باعث خنثی شدن بیش از حد اسیدیته در بدن می شود ، از روماتیسم ، نقرس ، مشکلات معده و عفونت های ویروسی سود می برد.

دی: گارنت

گارنت به طور سنتی نمادی از ایمان است ، عشق و ثبات از ویژگی های آن است. به همین دلیل ، این اعتقاد وجود دارد که ممکن است از کابوس ها جلوگیری کند و می تواند راهنمایی جهت در تاریکی فراهم کند. ممکن است افراد پوشیدنی شاهد افزایش چهره خود ، قدرت و سطح انرژی باشند و افراد عصبی ممکن است احساس آرامش کنند. همچنین به طور سنتی اعتقاد بر این است که گارنت به مسافران ایمن کمک می کند.

شفابخشی و استفاده: گارنت سنگی برای احیا و انرژی بخش است و می تواند انرژی کل یک سیستم را تقویت کرده و آن را احیا کند. گفته می شود که تثبیت شده است ، چه بخواهید داخلی باشد و چه بیرونی. همچنین تصور می شود که همه گارنت ها روند بهبودی را تسریع می کنند زیرا چاکراها را پاکسازی و مجدد می کنند.

بهمن: آمتیست

آمتیست نمادی از روابط قوی و شجاعت است. در یک زمان ، تنها حق امتیاز می توانست جواهر را بپوشد ، شاید به این دلیل که یونانیان باستان تصور می کردند که آمتیست در برابر مسمومیت محافظت می کند. در واقع ، آمتیست از آمتیستوس ، یک کلمه یونانی به معنی “هوشیار” ناشی می شود.

علاوه بر این ، آمتیست سمبل محافظت است و قدرت غلبه بر دشواری را دارد. این کنترل خود را ترغیب می کند و پیوند را در یک رابطه عاشقانه تقویت می کند. اعتقاد بر این است که آمتیست نیز به پایداری ذهن بی قرار و بهزیستی روانی و عاطفی کمک می کند.

شفابخشی و موارد استفاده: آمتیست سنگ سنگی است که اغلب توسط شفابخشها پوشیده می شود ، زیرا قدرت تمرکز انرژی را دارد. یک شفا دهنده معمولاً چندین قطعه جواهرات را با آمتیست های نقره ای به ویژه ، گردنبند آمتیستیک می پوشند. در حالی که بهبودی انجام می شود ، فرد تحت درمان قرار می گیرد. شفابخش معمولاً قطعه دیگری از آمتیست را روی ناحیه بدن که نیاز به بهبود دارد ، قلب یا ریه ها قرار می دهد ، زیرا آمتیست برای مشکلات خون و مشکلات تنفسی استفاده می شود. از خوشه های کریستالی آمتیستیک برای تمیز نگه داشتن هوا و نیروی زندگی در خانه استفاده می شود.

اسفند: آکوامارین

دریانوردان اولیه معتقد بودند که تالیسم های آبزیان ، شبیه به خدای دریا نپتون ، از آنها در برابر خطرات اقیانوس محافظت می کردند. سنگهای قهوه ای آبی کمرنگ با سلامتی ، جوانی ، عشق و امید همراه هستند. با پوشیدن این گوهر تصور می شود که دوباره عشق ازدواج کرده ، شجاعت خود را بسازید و باعث افزایش شادی شما می شود. بعلاوه ، اعتقاد بر این است که رنگ آبی آرامش بخش آکوامارین باعث شفافیت ذهنی شده و انرژی منفی را از طرف پوشیدگان آزاد می کند. آکوامارین نمادی از شجاعت ، خلاقیت ، درک ، امید و ابراز خود است.

شفابخشی و موارد استفاده: انرژی های آرامش بخش آکوامارین باعث کاهش استرس و آرامش ذهن می شوند و این امر به مدیتیشن کمک بزرگی می کند. این می تواند هاله شما را محافظت و پاکسازی کند و چاکراها را تراز کند. همچنین برای خانم های باردار از محبوبیت بالایی برخوردار است ، زیرا به شما در محافظت از مادر و نوزاد کمک می کند و از وقایع مانند سقط جنین دلسرد می شود. برای همه افراد دیگر ، آکوامارین برای گلودرد ، تورم غدد و مشکلات تیروئید مفید است. این هورمون ها و رشد را تنظیم می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و بیش از حد واکنش ها مانند هایف یا حساسیت را کاهش می دهد.

خواص سنگ ماه تولد

هر یک از سنگ های ماه تولد خواصی دارند، برای مثال یکی از سنگ های ماه تولد باعث زیاد کردن عشق بین عاشق و معشوق می شود و خواص سنگ ماه تولد دیگر، متعادل کردن قوای روحی وجسمی شما و سنگ تولد دیگری خوش شانسی می آورد.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here