فال روزانه یکشنبه 22 فروردین سال 1400 بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
1265
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
به جای کسب درآمد از راه درست، به فکر کارهای نادرست افتاده‌اید و می‌خواهید با روش‌های غیراخلاقی درآمد خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که بار کج به منزل نمی‌رسد و کارهای نادرست به غیر از دردسر چیزی برای شما به همراه نخواهد داشت. مدتی است که توجه کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و این وضعیت زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده است، امروز فرصتی را برای بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و به وی ثابت کنید که همیشه به فکر او هستید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک از شما درخواست کمک می‌کند، به این درخواست پاسخ مثبت بدهید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

Loading...

اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و راه‌و‌رسم زندگی را بلد هستید، به لطف چنین روحیه‌ای، امروز مشکلات را بدون کمک دیگران حل کنید و اجازه ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را به حاشیه بکشاند. یکی از اعضای منزل یا دوستان نزدیک شما به پول نیاز دارد، این پول را به ایشان قرض بدهید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، این پول به شما بازگردانده می‌شود. رفتاری مستبدانه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و انتظار دارید همیشه کارها را بر طبق نظر شما انجام دهد، این روحیه فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کرده و در اولین فرصت رفتار محبت‌‌آمیزی با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید و به ایشان ثابت کنید که رفتار مستبدانه را کنار گذاشته‌اید. امروز یکی از بزرگان فامیل یا دوستی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، کوله‌بار تجربه‌های خود را با شما در میان می‌گذارد، صحبت‌های این فرد را آویزه گوش کنید و در آینده به کار بگیرید.

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را

بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما” مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

فال روزانه متولدین خرداد

گرفتار مشکل مالی هستید و برای حل این مشکل به تنهایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آيد، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم مشکل خود را با اعضای خانواده و به‌خصوص پدر یا مادرتان درمیان بگذارید و از ایشان درخواست کمک کنید، مطمئن باشید پولی که نیاز دارید را دریافت خواهید کرد و به لطف این پول، مشکلات‌ شما از بین می‌رود. انسان خوش‌قلبی هستید و به‌سرعت با غریبه‌ها طرح دوستی می‌ریزید، قبل از اینکه این رویکرد شما را در معرض خطر قرار دهد، از امروز به خودتان قول بدهید که وسواس‌ بیشتری برای انتخاب دوستان‌تان داشته باشید. امروز یکی از بزرگان فامیل یا یکی از همکاران در محل کار به کمک شما نیاز دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آيد را برای ایشان انجام دهید و مطمئن باشید این فرد در زمان گرفتاری، دست شما را خواهد گرفت.

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین تیر

اصلاً مواظب سلامتی‌تان نیستید و با خوردن بیش از حد غذا و خوراکی‌های ناسالم، افزایش وزن پیدا کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت شما را روانه بستر بیماری کند، فکری به حال رژيم‌غذایی‌تان بیاندازید و بیشتر ورزش کنید. امروز به منزل یکی از دوستان نزدیک دعوت شده‌اید، در این مهمانی به شما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید خوش خواهد گذشت. مدتی است که با همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان رفتار خوبی ندارید، قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، تغییر رفتار بدهید و رابطه‌ای دوستانه و توأم با احترام را با عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید. مدت زیادی است که چیز بسیار بااررزشی را گم کرده‌اید، امروز چیزی که گم کرده‌اید را پیدا می‌کنید و نگرانی‌های‌تان از این بابت خاتمه پیدا خواهد کرد.

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید، حال و حوصله ندارید و کسل و بی‌انگیزه هستید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با انجام کاری انگیزه‌بخش و مفرح، انرژی لازم را به دست آورید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی روانه جیب شما می‌شود. به کمک این پول، هزینه‌های عقب‌افتاده و قسط‌ها را پوشش دهید و شب سر راحتی بر بالین بگذارید. مواظب رفتار و گفتار خود نیستید و صحبت‌های شما اطرافیان را آزرده می‌کند، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر حواس‌تان به رفتار و گفتار‌تان باشد و طوری زندگی کنید که کسی از کلام شما ناراحت نشود. علاقه‌ای به کسب علم و دانش ندارید و از مهارت‌های زیادی برخوردار نیستید، به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان علم و دانش می‌گذرد و اگر می‌خواهید یک سر و گردن بالاتر از دوستان خود قرار بگیرید، از امروز به فکر افزایش دانش و مهارت خود باشید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال روزانه متولدین شهریور

انسان خنده‌رویی نیستید و با زمین و زمان دعوا دارید، این قضیه باعث شده تا دشمنان بیشتری نسبت به دوستان‌تان داشته باشید و با مشکلات زیادی روبرو شوید. به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمان دوا است و از امروز با خودتان تصمیم بگیرید که با گشاده‌رویی و لبخند، دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید و به فرد محبوبی در میان اطرافیان و اعضای خانواده تبدیل شوید. امروز خبر فرخنده‌ای از یکی از دوستان یا آشنایان به دست شما می‌رسد، این خبر را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی و نشاط را پشت‌سر بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال‌و‌حوصله چندانی ندارد، به ایشان فشار نیاورید و اجازه دهید گذر زمان، روحیه‌اش را بهتر کند. سفری در پیش دارید و در این سفر نه تنها به شما خوش خواهد گذشت، بلکه با افراد مهمی آشنا می‌شوید و این آشنایی زمینه موفقیت‌های بیشتر شما را در آینده فراهم خواهد کرد. ایده بکر و خلاقانه‌ای به ذهن شما خطور کرده است، این ایده را دست‌کم نگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید.

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

فال روزانه متولدین مهر

امروز با فرد یا افراد سرشناسی قرار ملاقات دارید و این افراد از برنامه‌های شما پشتیبانی خواهند کرد، چنین وضعیتی را به فال نیک بگیرید و به لطف پشتیبانی این افراد، با اعتماد‌به‌نفس بیشتری پله‌های موفقیت را پشت‌سر بگذارید. انسان خوش‌گذرانی هستید و شب‌ها تا دیروقت با دوستان رفقا بیرون از منزل سپری می‌کنید. قبل از اینکه وضعیت شما را از کار و زندگی‌تان عقب بیاندازد، تصمیم بگیرید که تعهد بیشتری به خودتان داشته باشید و به جای خوش‌گذرانی و وقت‌گذراندن با دوستان و آشنایان، فرصت بیشتری به کار و تلاش اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدر شما را می‌داند و بهترین لحظه‌های زندگی‌اش را با بودن در کنار شما تجربه می‌کند. به فکر افزایش مهارت و تخصص‌های خود افتاده‌اید و قصد دارید با بالابردن این مهارت‌ها، سری در میان سرها در بیاورید، امروز زمان خوبی است که با شرکت در دوره‌های آموزشی، مهارت‌های خود را افزایش دهید و یک سروگردن بالاتر از همقطاران‌تان قرار بگیرید.

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید افکار منفی و مخرب به ذهن شما هجوم آورده و فکرتان دائماً مشغول است، اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و با فکرکردن به چیزهای خوب و کمک گرفتن از ورزش و تحرک، فکرهای منفی را از ذهن خود خارج نمایید. به فکر سرمایه‌گذاری هستید اما تاکنون این کار را انجام نداده‌اید و به دنبال فرصت مناسب می‌گردید، امروز فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری است به شرط اینکه با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و مطمئن باشید سرمایه‌ای که امروز به گردش می‌اندازید، در آینده سود سرشاری را نصیب شما خواهد کرد. خبر غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر زمینه شادی شما و دیگر افراد خانواده را فراهم خواهد کرد. امروز قرار است تصمیم مهمی در زندگی اتخاذ کنید، اما بهتر است این تصمیم را به آینده موکول کنید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

فال روزانه متولدین آذر

به دستاوردهای چشمگیری در زندگی دست پیدا خواهید کرد، به شرط اینکه به ندای قلب‌تان گوش فرا دهید و راه خودتان را از دیگران در زندگی جدا کنید. در عمری که پشت‌سر گذاشته‌اید، فرصت‌های زیادی برای آزمون و خطا داشته‌اید و مسیر درست را از راه نادرست در زندگی به راحتی تشخیص می‌دهید، در نتیجه راه درست را انتخاب کنید و تا رسیدن به موفقیت لحظه‌ای از تلاش و کوشش فروگذار نکنید.

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا” در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

فال روزانه متولدین دی

روز خوب و خلوتی را شروع کرده‌اید و به اندازه کافی زمان برای استراحت و تفریح دارید. به لحاظ مالی نیز اوضاع بر وفق‌مراد است و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول خوبی به دست شما خواهد رسید. یک‌طرفه به قاضی می‌روید و قبل از آگاهی کامل در خصوص شرایط مختلف، رفتار افراد را قضاوت می‌کنید. این وضعیت شما را به انسانی بی‌ملاحظه تبدیل کرده که اهمیتی به مشکلات دیگران نمی‌دهد. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و قضاوت‌های عجولانه و غیر‌منصفانه را کنار بگذارید و تا جایی که می‌توانید کاری به کار دیگران نداشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما خریده است و با این هدیه به شما ثابت می‌کند که قدر تلاش و زحمت‌های‌تان را می‌داند و بیشتر از همیشه عاشق شما است.

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

فال روزانه متولدین بهمن

روز خوبی را شروع نکرده‌اید و اگر مواظب اموال و پول‌های خود نباشید، احتمال ضرر یا سرقت دارایی‌های شما وجود دارد، در نتیجه امروز شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کلاه سرتان نرود و دزد به مال‌‌و‌اموال شما نزند. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از دوستان قدیمی‌تان وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و اجازه ندهید رفاقت چندین‌و‌چند ساله شما برای اختلاف‌های پیش‌پاافتاده به هم بخورد. به جای اینکه فکر و ذکر‌تان را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید، همیشه به چیزهای پیش‌پاافتاده مشغول می‌شوید و کارهای مهم را به تعویق می‌اندازید. این رویکرد باعث شده تا روی موفقیت را در زندگی نبینید و همیشه از دیگران عقب باشید. در نتیجه از امروز کارها را اولویت‌بندی کنید و قبل از هر چیز، مشغول انجام کارهای مهم شوید و اگر فرصتی باقی ماند، به کارهای غیرضروری مشغول شوید.

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

فال روزانه متولدین اسفند

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here