فال روزانه سه شنبه ۲۶ مرداد روز 17 اوت 2021 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
314
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

روز خسته کننده برای شماست. یکی از دوستان نزدیک ممکن است سعی در برقراری ارتباط با شما داشته باشد. اما شما تمایل به برقراری ارتباط با او را ندارید. برای یک سفر آماده خواهید شد ولی برای بردن اشیا مورد نظر دقت کنید. بهتر است که متوجه باشید تصمیماتی که در هنگام عصبانیت می‌گیرید درست نیستند

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می رسد که مود خیلی خوبی دارید و بسیار آرام هستید. به هر حال با مدیریتی که دارید می توانید کسی که ناراحت است را آرام کنید. شریک عاطفیتان به دلیل نادیده گرفتن مشکلات خانوادگی شما را سرزنش خواهد کرد. امشب یک اتفاق نامعمول تمام فکر شما را به خود درگیر خواهد کرد یک دوست نزدیک شما را به یک سفر دعوت می کند به نظر می رسد که پول کافی برای رفتن به آن سفر را ندارید و حس و حالتان خوب نیست. از شریک عاطفیتان ایراد نگیرید. باید به دقت رانندگی کنید در خطر اتفاقات ناخوشایند هستید

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

فال روزانه متولدین خرداد

به دلیل خستگی بیش از اندازه عصبی هستید. سعی کنید که بیشتر استراحت کنید. باید احتیاط کنید زیرا در خطر درگیر شدن با ماشین و یا اتفاقات ناخوشایندی هستید. با یکی از بستگان سالمند دعوا خواهید کرد.

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز بعد از یک سفر طولانی مدتی که طی کرده بودید احساس خستگی و ناراحتی می‌کنید. آرامش خود را حفظ کنید و از بحث و دعوا اجتناب کنید. باید ملاقات بستگانتان را به زمان دیگری کنید حتی اگر شریک عاطفی تان با شما موافق نباشد. سعی کنید ریلکس باشید و زودتر بخوابید.

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین مرداد

به صورت کاملا تصادفی دچار مشکلات سلامتی خواهید شد. بیش از حد از نیروی فیزیکی و فکری تان استفاده نکنید. بهتر است که از رفتن به سفرهای طولانی مدت و یا مهمانی ها اجتناب کنید زیرا که خسته هستید. اجازه ندهید که دیگران باعث ناراحتی شما شوند

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

تمایل دارید که بدون در نظر گرفتن نظرات دیگران پروژه های کاریتان را عجولانه اجرا کنید. سعی نکنید که تمام مشکلات را به تنهایی حل کنید! حمایت دوستان تان را قبول کنید. توصیه های یک شخص بزرگتر در اطراف تان به شما بسیار کمک می‌کند تا از درگیری جلوگیری شود

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

فال روزانه متولدین مهر

به نظر می‌رسد که بسیار مشغول هستید و مشکلات زیادی برای حل کردن دارید. امروز صبح ممکن است عصبی باشید و تمایل داشته باشید که بیش از هر روز دیگری کار کنید. با جزئیات برنامه ریزی کنید و به حمایت خانواده تان تکیه کنید. امشب زمان عالی را با دوستانتان سپری خواهید کرد

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز صبح ممکن است به یک سفر مهم بروید. فرصتی دارید که مبلغ عمده ای پول به دست آورید. شاید فرصتی هم داشته باشید که به مشارکت جدیدی بپیوندید. سعی کنید از بالا بردن صدای خود در زمان صحبت کردن اجتناب کنید و دیدگاه خود را بر دیگران تحمیل نکنید. احتمالاً بخواهید که از هرگونه حدس و گمان اجتناب کنید

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز صبح به دلیل نیاز شدیدی که به یک مبلغی پول دارید عصبی خواهید بود. صبور باشید. امروز بعد از ظهر یکی از نزدیکان به شما کمک خواهد کرد. سعی کنید آرام باشید زیرا که در خطر تصادف و دعوا کردن هستید. می توانید به حس درونی شریک عاطفیتان اطمینان کنید.

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین دی

امروز صبح یکی از همکارانتان برای شما اخبار ناخوشایندی می آورد. نباید احساس واقعی خود را در ارتباط با این خبر نشان دهید وگرنه اطرافیانتان را ناراحت خواهید کرد. از تلاش های جدی خودداری کنید وگرنه دچار مشکلات قلبی و عروقی می شوید

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز صبح روحیه شما پایین است و به همین دلیل زمان بسیار سختی را در تمرکز کردن خواهید داشت. از درگیر شدن با کارهایی که مطمئن نیستید آنها را به پایان می رسانید اجتناب کنید. امشب عزیزان تان را ملاقات خواهید کرد

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است حس و حال خیلی خوبی نداشته باشید هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فکری. به نظر می‌رسد که سردرگم هستید و مود خوبی نیز ندارید. سعی کنید از ملاقات های کاری و دیدن دوستانتان اجتناب کنید. زیرا ممکن است مبلغی پول را از دست بدهید و یا با یکی از دوستان نزدیکتان بجث شدیدی داشته باشید. بیشتر به بچه ها و خواهر و برادران کوچکتر از خودتان توجه کنید

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here