فال روزانه جمعه ۷ آبان روز 29 اکتبر 2021 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
523
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین
نگرانی‌های زیادی دارید اما از آنجایی که این نگرانی‌ها بیشتر ریشه مالی دارد، غم به دل خود راه ندهید چرا که مشکلات مالی‌تان حل می‌شود و با درمیان گذاشتن این نگرانی‌ها با دوستی که به ایشان اعتماد کافی دارید، مشکلات مالی را پشت‌ سر بگذارید. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرید و به هرترتیبی که هست، مشاجره را ختم به خیر کنید. روز شلوغی را در پیش ندارید و فرصتی پیدا خواهید کرد تا کارهای دلخواه خود را انجام دهید. مدتی است که توجه کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نداشته‌اید و امروز زمان خوبی است که برای عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ای بخرید و به ایشان ثابت کنید که بیشتر از همیشه عاشق وی هستید.

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

Loading...

امروز بیشتر از همیشه به زندگی امید دارید و کارهای سخت را ساده و آسان می‌بینید، چنین روحیه‌ای را به فال نیک بگیرید و مشکلات سخت و دشوار را راحت‌تر از همیشه از سر راه بردارید. فردی که قبلاً به ایشان پولی قرض داده‌اید، امروز دوباره درخواست پول می‌کند، اما شرط عقل حکم میکند که به این فرد که بدحسابی خودش را ثابت کرده، پولی ندهید. به لحاظ روحی شرایط خوبی ندارید و نیاز دارید تا با کسی گفتگو کنید و بار غم و غصه‌های‌تان را زمین بگذارید، امروز زمان مناسبی است که با یکی از بزرگ‌ترهای فامیل صحبت کنید و ناراحتی‌های خود را با ایشان درمیان بگذارید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرف ناخوشایندی را به شما خواهد زد و از این حرف حسابی دلخور می‌شوید. اما بزرگواری به خرج دهید و با‌گذشت از این برخورد ناشایست عشق‌زندگی‌تان، به ایشان ثابت کنید که بخشش از بزرگان است. امروز قصد امضای قرارداد، یا آغاز شراکت تجاری مهمی را دارید، اما روز خوبی را برای کارهای مالی و تجاری انتخاب نکرده‌اید و قبل از اینکه ضرری را متحمل شوید، انجام هرگونه کار مالی را به روزهای آینده موکول نمایید.

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فال روزانه متولدین خرداد

به اندازه‌ای که به فکر سلامت جسم‌تان هستید، هوای سلامت روح و روان‌تان را ندارید و این قضیه شما را به فردی نگران و مضطرب تبدیل کرده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز تصمیم بگیرید که در کنار رسیدگی به سلامت جسمی‌تان، مواظب سلامت روحی و ذهنی خود هم باشید. قصد دارید از کسی پول قرض کنید یا اینکه وامی بگیرید، امروز زمان خوبی است و مطمئن باشید فردی که از او می‌خواهید پول بگیرید، روی شما را زمین نخواهد انداخت یا اینکه قرعه وامی که ثبت‌نام‌کرده‌اید به نام شما خواهد افتاد. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و اعضای خانواده وجود دارد، در نتیجه پیشنهاد می‌‌کنیم بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید و زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم نکنید. امروز با افراد جدیدی ملاقات می‌‌کنید و این آشنایی زمینه پیشرفت و افزایش درآمد شما را به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق شما است.

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز به لحاظ کاری سرتان خلوت خواهد شد و زمانی پیدا می‌کنید تا به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. قرار است برای هزینه تحصیل خودتان یا یکی از اعضای خانواده مبلغی را کنار بگذارید، از هزینه‌ای که انجام می‌دهید ناراحت نباشید، چرا که علم و دانشی که بدست می‌‌آید، در آینده جای خالی این هزینه را پر خواهد کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال‌و‌روز خوشی ندارد، در چنین شرایطی وقت بیشتری را کنار ایشان بگذارنید و تا کسب بهبودی کامل، یک لحظه از پرستاری عشق‌زندگی‌تان غافل نشوید. کار مهمی در منزل یا محل‌کار انجام داده‌اید و امروز مزد این کار مهم را خواهید گرفت و اطرافیان از شما قدردانی می‌کنند.

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فال روزانه متولدین مرداد

گرفتار بستر بیماری هستید اما روز‌به‌روز حال‌تان بهتر می‌شود و در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید بهبودی حاصل می‌شود. انسان ولخرجی هستید و اگر مواظب خرج‌های زندگی‌تان نباشید، امروز حساب‌ خرج‌ها از دست‌تان در می‌رود و پول زیادی خرج خواهید کرد. روحیه‌ای جوانمردانه دارید و اطرافیان روی این روحیه شما حساب باز کرده‌اند و برای پادرمیانی میان اعضای خانواده از شما درخواست کمک خواهند کرد، این درخواست را با کمال میل قبول کنید و زمینه آشتی و صلح اهل منزل را فراهم نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز بسیار شلوغی را سپری می‌کند و به اندازه‌ای که انتظار دارید به شما رسیدگی نخواهد کرد، از این وضعیت گله نکنید و مطمئن باشید که عشق‌زندگی‌تان شما را از مهر و محبت بی‌نصیب نمی‌گذارد. انسان کاردان و باتخصصی هستید و امروز یکی از مهارت‌های شما به ورطه آزمایش گذاشته خواهد شد، اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که از این آزمایش سربلند بیرون خواهید آمد.

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

اعتماد‌به‌نفس سرشاری دارید و مشکلات را یکی‌پس‌از‌ دیگری پشت‌‌سر می‌گذارید، این روحیه را ادامه دهید و دستاوردهای بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. امروز یکی از اعضای خانواده که احتمالاً سن‌و‌سالی هم از او گذشته است، نصیحت‌هایی را برای ارتقا کار و پیشرفت با شما در میان می‌گذارد، این نصیحت‌ها را آویزه‌ گوش کنید و به دستاوردهای بیشتری برسید. امروز با بی‌حوصلگی از بستر بلند شده‌اید و اعصاب ندارید، این وضعیت ممکن است زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند. در نتیجه تا می‌توانید آرامش خود را حفظ کنید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آب در دل عشق‌زندگی‌تان تکان نخورد. روزهای سخت و پرتلاشی را پشت سر گذاشته‌اید، اما لحظه‌ای دست از تلاش نکشید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

فال روزانه متولدین مهر

امروز دوستی قدیمی به شما سر می‌زند و تجربه‌های باارزش خود را به اشتراک می‌گذارد، این تجربه‌ها را به فال نیک بگیرید و در آینده برای افزایش درآمد و پیشرفت‌ درکارها، از تجربه‌های این دوست نهایت استفاده را ببرید. رفتار خوبی با اعضای خانواده یا دوستان خود ندارید و این رویکرد شما را در انزوا قرار داده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت رفتاری مناسب و درخور اعضای خانواده و دوستان در پیش‌ بگیرید. کارها را به‌موقع انجام نمی‌‌دهید و اهل پشت‌گوش‌انداختن کارها هستید، این روحیه کارهای زیادی را روی دست شما تلنبار کرده است، در نتیجه از امروز کارها را به‌موقع انجام دهید و کار امروز را به فردا واگذار نکنید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گفتگویی عاشقانه و صمیمی داشته باشید، این فرصت را مغتنم بدانید و به غیر از سخن عشق، حرفی به میان نیاورید.

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

فال روزانه متولدین آبان

انسان عجولی هستید و برای انجام کارها همیشه عجله می‌کنید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان شما را به عنوان فردی بی‌ملاحظه و عجول بشناسند و اعتبارتان زیر سؤال رفته است. در نتیجه فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و با آرامش و متانت بیشتری کارها را انجام دهید. مدتی است که از دوستان قدیمی خود خبری ندارید، امروز زمان خوبی است که قراری با رفقای قدیم بگذارید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز فردی را می‌بینید و در اولین نگاه به ایشان نرد عشق می‌بازید. اگر به فکر موفقیت و پیشرفت بیشتری هستید، با افراد متخصص و با تجربه رفاقت کنید و دیدگاه‌های ایشان را در راستای موفقیت خود به کار ببندید.

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

فال روزانه متولدین آذر

از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین دی

به فکر افزایش درآمد هستید و می‌خواهید پول‌‌تان را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کنید، امروز زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و بهتر است قبل از هرگونه کار مالی، حسابی فکر کنید و نظر دوستانی که تجربه بیشتری از شما دارند را جویا شوید. روحیه‌ای شوخ‌طبع و بذله‌گو دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان از بودن در کنار شما لذت ببرند، چنین روحیه‌ای را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان خود را گسترش دهید. مهر دلداری در دل دارید و آتش عشق این فرد، خواب و خوراک را از شما ربوده، این عشق یک‌طرفه است و دلدار شما اصلاً در جریان عشقی که به ایشان دارید قرار نگرفته است، در نتیجه امروز زمان خوبی است که تکلیف خود را با این عشق یک‌طرفه روشن کنید و اجازه ندهید این عشق جگر شما را بسوزاند. اعضای خانواده در منزل یا همکاران در محل کار، امروز به کمک شما می‌آيند و کارهای عقب‌افتاده‌تان را انجام می‌دهند.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

فال روزانه متولدین بهمن

انسان بسیار پرکاری هستید و لحظه‌ای از کار و تلاش دست نمی‌کشید، این روحیه شما را امروز حسابی خسته و نگران کرده است و آرامش و نیروی لازم را ندارید، بهتر است قدری به خودتان مرخصی بدهید و برای روزهای پرتلاش آینده نیرو بگیرید. فردی به شما پیشنهادی برای افزایش درآمد می‌دهد، به این پیشنهاد جامه عمل بپوشانید و درآمد بیشتری را تجربه کنید. مدتی است که حرفی را در دل خود نگه داشته‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از راز دل شما بی‌خبر است، در اولین فرصت حرف دل خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید هیچ رازی بین شما و ایشان باقی بماند. اطرافیان و اعضای منزل شما را به عنوان فرد موفقی می‌شناسند و امروز زحمت‌‌هایی که کشیده‌اید به چشم دیگران می‌آید و اعضای منزل به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌دانند.

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه متولدین اسفند

انسان بدبینی هستید و همیشه نیمه پر لیوان را می‌بینید، چنین روحیه‌ای شما را به آدم منفی بافی تبدیل کرده که کسی حوصله تعامل با شما را ندارد، از امروز بهتر است منفی‌بافی را کنار بگذارید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست شما می‌رسد، اما بهتر است مقداری از این پول را به انجام کارهای خیر اختصاص دهید و به لحاظ روحی به آرامش برسید. قرار است برای خودتان یا همسر یا عشق‌زندگی‌تان خریدی گران و ارزشمند انجام دهید، امروز بهترین زمان برای خرید کردن است به شرط‌ اینکه مواظب باشید در این خرید ولخرجی نکنید. روحیه‌ای متواضع و فروتن دارید و به رغم اینکه کارهای زیادی برای دیگران انجام داده‌اید، کسی از کمک‌های شما باخبر نیست، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در کنار حفظ فروتنی و تواضع، اجازه دهید اطرافیان در جریان کارها و کمک‌های شما قرار بگیرند و کسی از نام‌ و اعتبار شما سوء‌استفاده نکند.

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here