فال روزانه چهارشنبه ۸ تیر روز 29 ژوئن 2022 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
100
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه متولدین فروردین

امروز صبح بسیار مشتاق هستید و اعتمادبنفس بالایی دارید و همین موضوع شما را کارآمد می سازد. احتمالا با مشکلات ارتباطی مواجه شوید. مجبور خواهید شد که به یک سفر کاری بروید. اگر بخواهید که مواظب خودتان باشید باید بیشتر به استراحت کردن توجه کنید.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

ممکن است به دلیل برنامه فشرده کاری تان استرس داشته باشید. با این حال، نباید ناراحتی خود را به رئیس تان ابراز کنید. اعتماد بنفس داشته باشید به خودتان اجازه ندهید که در خودتان غرق شوید. به مدیریتی که دارید می توانید با موفقیت تمام وظایف تان را به اتمام برسانید.

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

فال روزانه متولدین خرداد

شما توانایی انجام کارهایی را دارید که دیگران ندارند. بنابراین خودتان را بیشتر نشان دهید تا فرصت های بسیاری برایتان فراهم شود. مطمئنا نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. به فکر شروع رابطه با فردی هستید. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا احساسات واقعی تان را نشان دهید. نگران هیچ چیز نباشید. صداقت شما را به هدفی که در سر دارید خواهد رساند. سفری در پیش دارید که در رفتن و نرفتن آن دودل هستید. بهتر است که هر چه سریع تر تصمیم تان را بگیرید در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه متولدین تیر

به نظر می رسد که تا قبل از ظهر مشغول هستید، با مشکلات مالی به تعویق افتاده برخورد خواهید کرد. اگر فرصتی برای پیوستن به کسب و کاری را داشته باشید، باید بیشتر از این فرصت استفاده کنید. زندگی تان را بهبود خواهید بخشید. توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید.

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین مرداد

ممکن است تا قبل از ظهر به سفرهای شخصی بروید، هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی برای شما سودمند است. به نظر می رسد که بیش از حد اعتماد بنفس دارید و تمایل دارید که بیش از حد ریسک کنید. سعی کنید که بیشتر انعطاف پذیر باشید زمانی که پای مشارکت های تان در پیش است و نظرات خود را بر دیگران تحمیل نکنید.

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

فال روزانه متولدین شهریور

هر چه بیشتر به اواخر سال نزدیک می شود، زندگی تان از نظر مالی بهتر خواهد شد. یکی از شانس های زندگی تان را ماه مرداد دریافت خواهید کرد. شانسی که مدت ها انتظارش را می کشیدید. اگر ابهامات زیادی بر سر راهتان قرار دارد، برخلاف سالهای قبل، آنها را بدون خجالت بیان کنید. هر چه آگاهی کامل تری از اطراف تان داشته باشید، در زندگی موفق تر خواهید بود. رابطه عاطفی شما در این سال تغییرات بزرگی را تجربه خواهد کرد. اگرچه ممکن است مجبور شوید که از برخی خواسته هایتان بگذرید اما در نهایت همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد. سالی پر از تجربه های شیرین، سلامتی و رفاه در انتظارتان خواهد بود.

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین مهر

امروز هر چه شما بیشتر نظرات تان را مطرح کنید، حمایت بیشتری از سوی دیگران دریافت خواهید کرد. بنابراین خود سانسوری نکنید. تصمیمی گرفته اید که در مورد آن دو به شک اید. اما نگران نباشید زیرا تصمیم شما عادلانه و صادقانه است. در رابطه عاطفی خود به مشکلی برخورده اید، به جای سکوت های بی نتیجه سعی کنید با شریک زندگی تان گفتگو کنید. بر چیزی بیش از حد اصرار نکنید، بگذارید که اتفاقات به طور طبیعی برایتان اتفاق بیفتد.

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

فال روزانه متولدین آبان

از شرایط مالی تان رضایت کمی دارید ولی همچنان اعتمادبنفس خود را حفظ می کنید. حتی اگر حس و حال خیلی خوبی دارید، باید در انجام هر کاری احتیاط کنید. امروز بعد از ظهر شرایط اضطراری در محیط کاری تان رخ می دهد و رئیس تان از شما می خواهد که یکسری کارها انجام دهید.

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر: درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

فال روزانه متولدین آذر

اگر می خواهید به هدف تان برسید باید جسورتر عمل کنید. در این شرایط محتاط بودن فایده ای برای شما نخواهد داشت. برای آنچه می خواهید به دست آورید، حتی اگر مجبور شدید، بجنگید. مطمئنا نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. خودتان را برای اتفاقات غیرمنتظره در رابطه عاطفی آماده کنید. به زودی رفتاری از طرف مقابل تان می بینید که برایتان قابل درک نیست. اگر چه پس از مدتی همه چیز به شرایط عادی خود باز می گردد اما حداقل شما آن را هیچگاه فراموش نخواهید کرد.

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خر در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

فال روزانه متولدین دی

به جای اهداف کوتاه مدت، اهداف بلند مدتی را برای خود تعریف کنید و طبق آنها پیش روید. شاید انتظارات تان خیلی زود برآورده نشود اما در نهایت آینده درخشان تری در انتظارتان خواهد بود. ممکن است که شریک زندگی تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان دهد، اما نگران نباشید زیرا تغییرات مثبت و خوشحال کننده ای در راه است که زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. مراقب سلامتی تان بیشتر باشید. اگر چکاپی لازم است، حتما انجام دهید زیرا سلامتی تان بر کارهایتان اولویت دارد.

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

فال روزانه متولدین بهمن

شما اخیرا خیلی به خودتان سخت گرفته اید اما امروز لازم نیست که سخت کار کنید، همه چیز در مقابل تان است، فقط کافی است که آنها را به دست گیرید و به جلو پیش روید. شرایط خوب تا ابد منتظر شما نخواهند ماند، پس درنگ نکنید. به زودی مسیری جدید در رابطه عاطفی شما باز می شود. شاید برای این خاطر مجبور باشید که مدتی از عشق زندگی تان دور بمانید، اما در نهایت همه چیز بر وفق مراد شما خواهد شد.

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر:خودت را به دست خداوند بسپار. اینقدر از روزگار شکایت نکن و در مقابل خواسته ی خدا ایستادگی نکن وگرنه سرگردان می شوی. خدا خود بر احوال دل همه آگاه است پس گله نداشته باش. خدا را از یاد نبر چون در همه حال اوست که راهنمای توست.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در کارهایتان محتاط تر عمل کنید. هر قدمی که برمی دارید را با فکر پیش ببرید زیرا ممکن است که اشتباهاتی جبران ناپذیر مرتکب شوید. اگر از مشورت اطرافیان تان هم استفاده کنید، بهتر است. شما عاشق تجربه های جدید هستید اما امروز اتفاقی شما را سورپرایز می کند. اتفاقی که حتی درخواب تان هم نمی دیدید. خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید. اگر چه از زندگی خود راضی بوده اید اما به زودی ماجراجویی واقعی را تجربه خواهید کرد و خوشنودتر از قبل خواهید شد.

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here