با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

0
579
Loading...

happy-soccer-player-is-celebrating-in-dark_HF6JJETHj با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش
graphicstock.com

با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.

تاثیر باورنکردنی و فواید گذاشت یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو

بطور کلی همه ی ما انسان ها دوست داریم که جوان تر ، زیباتر ، سالم تر ،و پر انرژی تر بنظر برسیم و بتوانیم با بیماری هایی که به سمت ما هجوم می آورند به راحتی مبارزه کنیم . اغلب برای این کار بیشتر سعی می کنیم که یک رژیم غذایی سالم ، تمرین روزانه ، نوشیدن مقدار زیادی آب ، خواب کافی و زندگی سالمی داشته باشیم تا از صفات بالا برخوردار باشیم .همه این موارد بالا درست هستند و می توانند تاثیر خود را بگذارند ولی شگفت زده خواهید شد زمانیکه بتوانید بایک روش ساده تر همه ی موارد بالا را بدست بیاورید .source با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

همه ی این موارد به قسمت یا همان نقطه فنگ فو بدن شما بر میگردندکه در پشت سر شما واقع است . اگر شما بطور مرتب یخ را روی این نقطه قرار دهید ، به شما کمک خواهد کرد که تا آنچه که در انتظار دارید را بدست آورید و سلامت جسمانی خود را بدست بیاورید . در این بخش توضیحات کاملی راجع به فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو و محل اصلی این نقطه ارائه خواهیم داد.

تاثیرات شگفت انگیز قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو

تمام کاری که باید انجام دهید :

روی شکمتان دراز بکشید و یخ را روی نقطه فنگ فو قرار دهید . برای آسان شدن کارتان می توانید یخ را با باند روی سرتان ببندید تا دستتان خسته نشود .

Loading...

این کار را یک بار صبح اول وقت (ناشتا) و یک بار هم در شب قبل از خوابیدن قرار دهید که زمانیکه در هر دفعه باید قرار دهید حدود 20 دقیقه می باشد .

محل دقیق نقطه فنگ فو و فواید گذاشتن یخ روی این قسمت از پشت گردن

فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو :

1-بهبودی خواب

2-بهبودی خلق و خو

3-افزایش سطح انرژی

4-کمک در مقابل سرماخوردگی

5-بهبودی سیستم گوارش

6-کاهش دندان درد ، سردرد و دردهای مفصلی

7-مقابله با بیماری های ریوی و قلبی

8-درمان غده تیروئید

9-افزایش سلامتی

منبع:نمناک

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
نام خود را وارد کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.