فال روزانه پنجشنبه ۱۵ آبان(برج عقرب) بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
731
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه پنجشنبه ۱۵ آبان(برج عقرب) بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید که انگار همه بر علیه شما هستند و هیچ علاقه ای به شما یا حرف هایی که می زنید ندارند. شاید این وضعیت از ناتوانی شما به دقت و گوش کردن به حرف های دیگران ریشه می گیرد. سعی کنید یک طرفه قضاوت نکنید و تصویر را به طور کلی در نظر بگیرید و نه تنها از زاویه دید خودتان! به جای این که تمام مدت تنها روی خودتان تمرکز کنید بهتر است کمی هم حواستان را به اطرافیانتان بدهید. شما دارید تلاش می کنید جهت تازه ای به زندگی تان ببخشید و شاید برای رسیدن به این هدفتان روی موقعیت یا فردی بیش از اندازه حساب باز کرده و تمرکز کنید. متاسفانه اوضاع خیلی آرامتر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهد رفت، پس انتظارات خود را متعادل کنید.

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

Loading...

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز به احساسات و تخیل خود آزادی بدهید و این اجازه را به خودتان بدهید که آزادانه در مورد افکار و احساسات خود با دیگران صحبت کنید. آنقدر خودتان را درگیر استدلال های خشک و انعطاف ناپذیر منطقی نکنید که نتوانید وضعیت فعلی را از هیچ زاویه ی دیگری ببینید. جنبه ی تحلیل گر وجودتان را به برای یک روز هم که شده به نفع حس ششمتان نادیده بگیرید. هیچ نیازی نیست که حرف هایتان را با نیاز طرف مقابل تان و در نظر گرفتن این که شنیدن چه چیزی مایه خوشحالی آنها خواهد شد هماهنگ کنید، همان چیزی را بگویید که به نظرتان درست می آید و احساس خود را همان طوری که هست بیان کنید.

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید. اعتماد به نفستان نیز خوشبختانه در سطح بالایی قرار گرفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و اگر قصد انجام هر کاری را دارید با قدم هایی بزرگ به سوی مقصدتان گام بردارید. در همین اثنا به ذهنتان هم اجازه بدهید که آزادانه در دنیای تخیلاتتان پرواز کند و شما را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید برهاند. شما سعی دارید بیشترین بهره ممکن را از زمان ارزشمندتان ببرید، ولی صبوری را در این راه کاملا کنار گذاشته اید. درست است که می خواهید به دنبال ماجراجویی های تازه بروید، ولی باید با خودتان و اطرافیانتان با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز نیرویی قدرتمند شما را از لحاظ عاطفی به چالش کشیده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. شما نسبت به همه چیز و هر شرایطی حساسیتی غیر عادی پیدا کرده اید، تا حدی که احساس می کنید این حساسیت دارد شما را دیوانه می کند. شاید بهتر باشد زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. هر چقدر بیشتر به خودتان سخت بگیرید اوضاع پیچیده تر شده و تحمل امروز برایتان سخت تر خواهد بود. سعی کنید از این همه خودرای و سرسخت بودن در مورد عقایدتان دست بردارید و دیدتان را گسترش دهید و با نگرشی جدید به مسائل نگاه کنید. مطمئن باشید با لجبازی راه به جایی نخواهید برد و حتی در دیگران بازخورد منفی ایجاد خواهید کرد.

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال متولدین مرداد

امروز شما این فرصت را دارید که با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنید، پس سعی کنید بدون آن که به دیگران اجازه بدهید برایتان ایجاد مزاحمت کنند با خودتان به طور مستقیم به صحبت بنشینید! هر کاری از دستتان برمی آید برای حل مشکلات درونی خود که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند انجام دهید. این که یاد بگیرید خودتان و بدون دخالت دیگران مسائل و مشکلات شخصیتان را حل کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر می خواهید حال و هوایتان بهتر شود به شما توصیه می شود رابطه ای که مدت هاست ادامه پیدا کرده است را مورد بررسی قرار دهید و اگر فکر می کنید ارزش ادامه یافتن را دارد به آن جدیت بیشتری ببخشید تا مایه آرامش روحی شما شود.

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال امروز متولدین شهریور

حال و هوای امروز باعث شده است که شما کمی احساس سردرگمی و بلاتکلیفی داشته باشید، به همین دلیل هم ممکن است بی آن که فکر کنید دست به کار شده و حرکاتی از خودتان نشان بدهید که با روش عادی شما و برخورد منطقی همیشگی تان در هماهنگی نیست. خوب، چه اشکالی دارد اگر گاهی خودتان را از قید و بندهای منطقی که برای خود ساخته اید نجات دهید؟! امروز سکوت مرموز و لبخند سحرآمیز شما دیگران را شیفته شما می کنند و جذابیتی که وجود شما را فرا گرفته است همچون قدرتی جادویی شما را قادر می سازد که دیگران را به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود قانع کنید. این شاید بتواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی تازه برای مجردها باشد.

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز در لباس پوشیدن کمی بیشتر از همیشه به خودتان آزادی بدهید و بی آن که نگران قضاوت های دیگران و نظرات آنها باشید هر چیزی که خودتان را دوست دارید و به همان شکلی که می پسندید با هم ترکیب کنید. امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، به این شرط که خودتان را محدود نکنید. خوشبختانه اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. یادتان باشد با یک دست نمی توانید چندتا هندوانه بلند کنید، پس کارهایتان را سر حوصله و به ترتیب اولویت انجام دهید. اگر سعی کنید همزمان همه کارها را انجام دهید تنها وضعیت را پیچیده تر خواهید کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهید رسید.

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه متولدین آبان

امروز برای حل هر مشکلی که سر راهتان قرار می گیرد به سراغ قدرت خلاقیت خود بروید و خیالتان راحت باشد که می توانید خیلی راحت از پس هر مشکلی بربیایید. فکر نکنید که مجبور هستید حتما رویکردی منطقی و روشمند داشته باشید. شما به اندازه ی کافی این روش را امتحان کرده اید، شاید بهتر باشد حالا یک روش دیگر را امتحان کرده و به صدای احساس درونتان گوش کنید. شما تصمیم گرفته اید که خواسته های قلبی خود را به زبان بیاورید، ولی بیان کردن این احساسات در قالب کلمات برای شما کار دشواری خواهد بود. تسلیم نشوید و تلاش خودتان را بکنید. کمی اراده به شما کمک خواهد کرد آنچه معمولا در دلتان نگه می داشته اید را به زبان بیاورید.

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین آذر

انرژی فوق العاده ای در امروز جریان دارد و در تمام روز از یک کار به یک کار دیگر می پرید و با افراد زیادی در ارتباط هستید. اتفاقاتی غیر منتظره درست در لحظاتی که حتی فکرش را هم نمی کنید در انتظار شما خواهند بود، پس خودتان را برای غافلگیری های فراوان آماده کنید. پتانسیلی در امروز نهفته است که باعث می شود به این واقعیت پی ببرید که قدرتی بسیار بیشتر از آنچه فکرش را می کرده اید در وجودتان نهفته است. در راه رسیدن به مقصدی که برای خود در نظر گرفته اید سعی نکنید با بیشترین سرعت ممکن به سوی هدفتان پیش بروید، زیرا در نیمه های راه خسته خواهید شد و ادامه مسیر برایتان دشوار یا حتی غیر ممکن می شود.

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روز متولدین دی

امروز انگار با خودتان دچار درگیری شده اید و احساس می کنید که نیرویی قدرتمند باعث شده است نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار شک و تردید شوید. بی هیچ هراسی به نبرد با این احساسات منفی بروید تا به قدرت درونی خود پی ببرید. خودتان را برای رویارویی با چند آدم لجباز که سعی در به کرسی نشاندن حرف ها و نظرات خود دارند آماده کنید. شاید دلتان بخواهد تمام روز در رختخواب بمانید. بیایید کمی منطقی تر به جریان نگاه کنیم، درست است که شما به استراحت نیاز دارید، ولی نه تمام روز! پس تا هر وقت که خواستید بخوابید و بعد از آن به سراغ انجام کارهایی بروید که در انتظارتان هستند.

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز مکالمات غیر منتظره ای خواهید داشت، اما به شما توصیه می شود که در این مکالمات به مخاطب خود دقت کنید و حواستان باشد به هر کسی اعتماد نکنید. بر اساس ظاهر در مورد موقعیت ها و افراد مختلف قضاوت نکنید و هر وقت احساس شک داشتید به تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر بپردازید. شما در شرایط فعلی آنقدر به بیان خودتان و افکارتان اهمیت می دهید که دیگران برایتان کمرنگ و کم اهمیت شده اند و این می تواند به ضرر شما باشد، چرا که اطلاعات مهمی که برایتان دارند را از دست خواهید داد. اگر خودآگاهی تان را بالا ببرید نسبت به دیگران نیز توجه بیشتری پیدا خواهید کرد و به آنها نیز اهمیت خواهید داد.

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز احساس می کنید که دیگران اصلا به افکار و احساسات شما اهمیتی نمی دهند. این طور به نظر می رسد که آنها بیشتر به واقعیت ها و اطلاعات جدی اهمیت می دهند تا این که به احساسات توجهی داشته باشند. انگار امروز برای برقراری ارتباط با دیگران به یک واسطه نیاز دارید. هر جایی که فکر می کنید به توضیحات بیشتری نیاز هست از سؤال پرسیدن و یا توضیح دادن واهمه ای نداشته باشید. اگر امروز کسی بخواهد بر علیه شما کاری انجام دهد پیدا کردن منبع این همه انرژی منفی کار سختی خواهد بود. خوشبختانه این وضعیت زیاد طول نخواهد کشید و قادر خواهید بود این مشکل را پیش از آن که به معضلی بزرگ تبدیل شود حل کنید.

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here