فال روزانه پنجشنبه ۱۹ فروردین سال 1400 بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
944
Loading...


graphicstock.com

فال روزانه پنجشنبه ۱۹ فروردین سال 1400 بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

امروز قرار است برای خرید سری به بازار بزنید و ممکن است ولخرجی‌های زیادی انجام دهید، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم به غیر از خرید کالاهای ضروری، خرج دیگری نکنید و به خاطر داشته باشید که راز ثبات مالی در پس‌انداز و صرفه‌جویی نهفته است. گرفتاری برای یکی از اعضای خانواده پیش‌آمده و از آنجایی که این فرد عادت دارد از کاه، کوه بسازد، این گرفتاری را بزرگ‌نمایی می‌کند و قادر به حل آن نیست. امروز با این فرد صحبت کنید و به ایشان خاطر‌نشان نمایید که توانایی‌های وی بیشتر از مشکلات‌اش است و با اعتماد‌به‌نفس و پشتکار به راحتی این مشکل را از سر راه برخواهد داشت. موقعیتی برای شراکت یا همکاری با یکی از دوستان یا آشنایان برای شما فراهم شده است. امروز زمان خوبی است که این شراکت را آغاز کنید و خاطر‌جمع باشید که در این شراکت ضرری متحمل نخواهید شد.

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

انسان مسئولیت‌پذیری هستید و امروز تصمیم مهمی باید بگیرید که این تصمیم نه تنها در زندگی شما تأثیر دارد، بلکه زندگی اطرافیان را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، در نتیجه برای اتخاذ این تصمیم بیش‌از‌حد عجله نکنید و پس از مشورت با دوستان و آشنایان، بهترین تصمیم را که صلاح شما و اطرافیان در آن باشد را اتخاذ نمایید. روز عاشقانه‌ای را شروع کردید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب‌و‌روز عاشقانه‌ای را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. امروز یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌‌کار، ایده خلاقانه‌ای را با شما در میان می‌گذارد، به این ایده جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید انجام آن به سود شما و اطرافیان‌تان خواهد بود. امروز فرصتی برای حضور در کار خیری فراهم می‌شود، این فرصت را با کمال‌میل قبول کنید و با انجام کارهای انسان‌دوستانه به لحاظ فکری به آرامش برسید.

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین خرداد

گرفتار مشکلی هستید و هر کاری که می‌کنید راهی برای حل این مشکل پیدا نمی‌شود، این مشکل را با دوستان نزدیک خود درمیان بگذارید و از آنها درخواست کمک کنید. انسان عجولی هستید و بیش‌از‌حد در انجام کارها عجله می‌کنید، این روحیه نه تنها دقت شما را در انجام کارها کم کرده است، بلکه اطرافیان نیز از عجله‌های بی‌مورد شما به تنگ‌آمده‌اند، فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و از امروز صبر و بردباری پیشه کنید. دستی در هنر دارید، اما کسی قدر هنر و استعداد شما را نمی‌داند، امروز با فردی هنردوست آشنا می‌شوید و این فرد زمینه ورود شما به دنیای هنر را فراهم می‌کند. یکی از همکاران یا همسایه‌ها امروز سر صحبت را با شما باز می‌کند و برای انجام کاری از شما مشورت می‌گیرد، کوله‌بار تجربه‌های خود را در اختیار این فرد قرار دهید و مطمئن باشید کمکی که امروز به وی می‌کنید، در آینده بدون پاسخ نخواهد ماند. امروز متوجه تغییر رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهید شد، این تغییرات را به فال نیک بگیرید چرا که رویکردی مثبت را در زندگی شما به دنبال خواهد داشت.

خم زلف تو دام کفر و دین است***ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن***حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر:تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

فال روزانه متولدین تیر

اهمیتی به دخل‌و‌خرج‌تان نمی‌دهید و ادامه این رویکرد ثبات مالی شما را از بین خواهد برد، در نتیجه از امروز حساب‌و‌کتاب‌های‌تان را زیر نظر بگیرید و با وسواس بیشتری خرج کنید. فرصتی وسوسه‌برانگیز برای افزایش درآمد درپیش‌روی شما قرار دارد، اما این درآمد از راه درست کسب نمی‌شود و برای افزایش چنین درآمدی باید اصول اخلاقی‌تان را زیر پا بگذارید، کاملاً مشخص است که چنین درآمدی ارزش ندارد و بهتر است عطای درآمدی‌های مشکوک و نادرست را به لقایش ببخشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خوبی برای شما در نظر دارد و کاری خواهد کرد که از همیشه بیشتر عاشق‌اش شوید.

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فال روزانه متولدین مرداد

یکی از دوستان قدیمی پیشنهادی برای افزایش درآمد به شما می‌کند، این پیشنهاد را عملی کنید و مطمئن باشید به لحاظ مالی اوضاع‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. علاقه زیادی به شایعه‌سازی دارید و پشت‌سر دیگران حرف در می‌آ‌ورید، این روحیه نه تنها اعتبار و احترام شما را زیر سؤال می‌برد، بلکه اطرفیان نیز رفته‌رفته از شما کناره خواهند گرفت. در نتیجه از امروز شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اهمیتی به شایعات ندهید. امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای صورت خواهد گرفت و اگر مواظب رفتار خود نباشید، این مشاجره بالا می‌گیرد و دردسرهای زیادی را به دنبال خواهد داشت.

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خر در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

فال روزانه متولدین شهریور

میان شما و یکی از دوستان یا آشنایان شکرآب شده و امروز می‌خواهید ظلمی که این فرد در حق شما روا داشته را جبران کنید، اما فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و بهتر است به جای کینه‌ و نفرت، این فرد را ببخشید و بزرگواری خود را به ایشان ثابت نمایید. علاقه‌ای به هم‌صحبتی با دیگران ندارید و همیشه در پاسخ پرسش‌های دوستان و‌ آشنایان، جواب سربالا می‌دهید. قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی منزوی تبدیل کند، مردم‌داری پیشه کنید و اهمیت بیشتری به صحبت‌ها و نظرات اطرافیان بدهید. مدتی است که چیز باارزشی را گم کرده‌اید، امروز به صورت کاملاً اتفاقی این چیز باارزش را پیدا می‌کنید و نگرانی‌های‌تان خاتمه می‌یابد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی در حق شما کم نگذاشته و امروز زمان خوبی است که محبت‌های ایشان را جبران کنید و ثابت نمایید که قدردان زحمت‌های عشق‌زندگی‌تان هستید.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

فال روزانه متولدین مهر

روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و در معامله‌های تجاری سود خوبی عاید شما خواهد شد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز فرصتی برای عاشقی دارید و عشقی سوزان انتظار شما را می‌کشد. انسان مستبد و خودرایی هستید و احساس می‌کنید که همیشه حق با شما است، قبل از اینکه این رویکرد امروز زمینه ایجاد مشاجره‌ای را میان شما و همکاران یا اعضای منزل فراهم کند، تصمیم بگیرید که این اخلاق را کنار بگذارید. به خودتان وعده داده‌‌اید که امروز اوقات فراغت خوبی و مفرحی را تجربه کنید، اما روز شلوغی را برای استراحت انتخاب کرده‌اید و حجم زیاد کارهای امروز به شما مجال تفریح و استراحت را نمی‌دهد. انسان رازداری نیستید و حرف در دهان شما بند نمی‌شود، این روحیه شما را به فردی نامطمئن تبدیل کرده است و از همین امروز تصمیم بگیرید که سفره دلتان را پیش هر کسی باز نکنید و محرم رازی قابل‌اطمینان برای اطرافیان باشید.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین آبان

گرفتاری‌های مالی زیادی دارید و قسط‌و‌قرض‌ها امان شما را بریده است، اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد و با این پول قرض‌ها و هزینه‌های زندگی را پوشش می‌دهید. با همسر و عشق‌زندگی‌تان تفاهم ندارید و دائم بر سر چیزهای کوچک دعوا می‌کنید، قبل از اینکه این رویکرد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و تصمیم بگیرید که به تفاهم بیشتری در زندگی برسید. انسان خیال‌پردازی هستید و به جای مواجه‌شدن با واقعیت‌های زندگی، دائم در رؤیا و خیال به‌سر می‌برید. این رویکرد موقعیت کاری و اجتماعی شما را به خطر انداخته است، در نتیجه از امروز عالم رؤیا و خیال را کنار بگذارید و به استقبال واقعیت‌های زندگی بروید. امروز با یکی از دوستان قدیمی خود قرار ملاقات دارید، این ملاقات را به فال‌نیک بگیرید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. به لحاظ سلامتی در وضعیت بسیار خوبی هستید و روز را با نشاط و انرژی شروع کرده‌اید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید و کارها را زودتر از همیشه به اتمام برسانید.

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز قرار است برای گردش و تفریح بیرون بروید یا فرصتی را به ورزش اختصاص دهید، این شرایط مهیا خواهد شد و سعی کنید تا حد امکان تفریح کنید و خوش‌بگذرانید. مدتی پیش کالا یا زمینی خریده‌اید، امروز متوجه می‌شوید که ارزش این کالا چند برابر شده و سود خوبی روانه جیب شما خواهد شد. عشق کسی را در سینه نهان دارید، اما حاضر نیستید عشق خود را به زبان بیاورید، امروز زمان خوبی است که راز دل را با معشوق خود درمیان بگذارید و ابراز عشق کنید. به لحاظ فکری، ذهنی آشفته دارید و اضطراب و نگرانی لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد، برای التیام این وضعیت، امروز با انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن، ذهن خود را آرام کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما با یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد، در نتیجه امروز تا می‌توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و کسی را نرنجانید.

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

فال روزانه متولدین دی

همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد، امروز تا می‌توانید از عشق‌زندگی‌تان پرستاری کنید و شرایط بهبود ایشان را فراهم نمایید. اهل منزل دائم از رفتار شما گله می‌کنند و از آنجایی که انسان مهربان و مردم‌دوستی هستید، توقع‌های زیادی از شما دارند. اجازه ندهید این روحیه شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند و به اعضای خانواده بفهمانید که جایی برای توقع‌های بی‌جا وجود ندارد. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و با کمترین زحمتی، کارهای روزانه خود را انجام خواهید داد. مشکل پیش‌بینی‌نشده‌ای امروز در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد و مجبور هستید برای حل این مشکل از اندوخته و پس‌اندازی که با هزارویک زحمت کنار گذاشته‌اید، کمک بگیرید. اما نگران نباشید چرا که در آینده پول خوبی به دست شما می‌رسد جای خالی این خرج پُر خواهد شد.

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین بهمن

با موقعیتی چالش‌برانگیز برخورد خواهید داشت. با هوش و ذکاوت سرشاری که دارید این موقعیت را به نفع خودتان تغییر دهید و مشکل را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کنید. در ماهی که در پیش‌رو دارید با فرصت‌هایی وسوسه‌برانگیزی روبرو می‌شوید. این فرصت‌ها به‌رغم اینکه جالب و چشمگیر به نظر می‌رسد، اما شما را از اهداف‌تان دور می‌کند و به جای دنبال کردن این فرصت‌ها، راه خودتان را ادامه دهید و مطمئن باشید فاصله‌ای چندانی به رسیدن به اهداف‌تان باقی نمانده است. تابستان سال آینده زمانی است که بخت و اقبال به شما رو می‌کند و تلاش‌های‌تان به بار می‌نشیند و به لحاظ مالی نیز موقعیت‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. با افراد جدیدی آشنا می‌شوید و این آشنایی موفقیت‌های بعدی شما را تضمین می‌کند. زمانی است که اطرافیان به دستاوردهای شما در زندگی پی‌می‌برند و احترام خاصی در میان دوست و آشنا پیدا می‌کنید. بیشتر از همیشه به دنبال رسیدن به اهداف‌تان باشید و اینروزها را به گونه‌ای به پایان برسانید که در انتهای آن، به هدف‌های بزرگی در زندگی دست پیدا کرده باشید.

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال روزانه متولدین اسفند

حال و روز خوشی ندارید، اما به فکر درمان هم نیستید و این روحیه حال شما را روز‌به‌روز وخیم‌تر کرده است، امروز زمان خوبی است که فکری به حال درمان خود بردارید و به سمت بهبود جسمی و روحی قدم بردارید. روز پرحادثه‌ای را شروع کرده‌اید و اگر مواظب مال‌و‌اموال‌تان نباشید، احتمال سرقت یا گم‌شدن یکی از کالاهای باارزش شما وجود دارد. انسان بااستعداد و توانمندی‌ هستید اما از توانایی‌های خود بهره لازم را نمی‌برید و این رویکرد شما را از همکاران‌تان عقب انداخته است. اجازه ندهید استعداد‌ سرشار شما به هدر برود و از امروز اهمیت بیشتری به توانایی‌های خود بدهید. امروز با فردی دنیا دیده ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرد و اندرزهای این فرد را آویزه گوش نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دل خوشی از شما ندارد و از هر فرصتی برای گله‌گذاری استفاده می‌کند، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و دلیل ناراحتی‌های وی را جویا شوید.

خم زلف تو دام کفر و دین است***ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن***حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می خواهند.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here